Current time in Vietnam:
Czech

Kteří občané nepotřebují vietnamské vízum?

Pouze občané vybraných zemí mohou navštívit Vietnam bez vstupních víz. Jde o občany těchto zemí:

– Většina zemí, které jsou členy organizace ASEAN (Thajsko, Indonésie, Singapur, Malajsie, Myanmar, Kambodža, Laos, Filipíny a Brunej). Obyvatelé těchto zemí nepotřebují víza pro návštěvy do 30 dnů. Nezapomeňte, že pokud jste občanem některé z těchto zemí a chcete ve Vietnamu zůstat déle, je třeba o víza žádat.

– Občané zemí Jižní Korea, Japonsko, Norsko, Dánsko, Švédsko, Finsko a Rusko nepotřebují vietnamské vízum pro návštěvu, která nepřesáhne 15 dní. Nezapomeňte, že pokud jste občanem některé z těchto zemí a chcete ve Vietnamu zůstat déle, je třeba o víza žádat.

– Obyvatelé všech ostatních zemí si musí před vstupem do Vietnamu víza vyřídit (vietnamské vízum vydané před vycestováním do Vietnamu vydávají vietnamské ambasády a konzuláty) nebo předem schválené vstupní víza do Vietnamu (víza vydaná po příjezdu do Vietnamu na mezinárodním letišti).

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.