Current time in Vietnam:
Czech

Jaký je rozdíl mezi jednovstupovým a vícevstupovým vízem ve Vietnamu?

Jaký je rozdíl mezi jednovstupovým a vícevstupovým vízem?

Jednovstupové vízum opravňuje během jeho platnosti vstoupit do Vietnamu (a odjet z něj) pouze jednou. V momentě kdy Vietnam opustíte, a to kdykoli před vypršením platnosti víza, pozbývá toto vízum automaticky platnost. Budete-li se poté chtít do Vietnamu vrátit, musíte zažádat o nové vízum.

Například pokud žádáte o 1-měsíční jednovstupové vízum, do Vietnamu na základě tohoto víza můžete vstoupit a odjet z něj pouze JEDNOU. Platnost tohoto víza začíná datem příjezdu, které jste zadali ve vaší žádosti, a 30 dní po tomto datu vízum automaticky pozbývá platnost.

Vícevstupové vízum opravňuje k opakovaným vstupům a odjezdům z Vietnamu po celou dobu jeho platnosti. Znamená to, že s tímto typem víza můžete ze země odjet a znovu do ní vstoupit kdykoli po dobu platnosti víza, aniž byste museli žádat o nové vízum.

Kupříkladu pokud zažádáte o 1-měsíční vícevstupové vízum, můžete do Vietnamu opakovaně vstupovat a odjíždět z něj po dobu celých 30 dní, počínaje datem příjezdu registrovaným ve vaší žádosti o vízum.

V případě vícevstupového “Víza po příletu” počítejte prosím s tím, že budete muset předem zvolit místo vašeho prvního vstupu do Vietnamu, aby jste si tam mohli vaše vícevstupové “Vízum po příletu” vyzvednout. Po jeho vyzvednutí již můžete do Vietnamu vstupovat a odjíždět z něj opakovaně v libovolných místech po celou dobu platnosti víza.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.