Current time in Vietnam:
Czech

Co jsou to vietnamská víza převzaty po příchodu (VOA)?

Vietnamská víza převzaty po příchodu (VOA) znamenají, že po příjezdu na mezinárodní vietnamské letiště (letiště Noibai v Hanoj​​, letiště Tan Son Nhat v Ho Či Minovém městě nebo letiště Danang ve městě Danang) se schvalovacím dopisem, dostanete vietnamské víza.

Jestli chcete získat vietnamská víza po příjezdu, je třeba získat schvalovací dopis pro jejich vyzvednutí po příjezdu. Prosím klikněte na položku odeslat vízový formulář online a my vám schvalovací dopis zajistíme.

Celý proces získání víz po příchodu vypadá následovně:

– Získáte schvalovací dopis pro vietnamská víza vyzvednuty po příjezdu na letiště tím, že kliknete zde a vyplníte formulář online. V průběhu 12 – 24 pracovních hodin po přijetí vašeho konečného potvrzení a platby vám zašleme kopii schvalovacího dopisu s kódem pro vyzvednutí vietnamské víz po příjezdu na vietnamské letiště.

– Vytiskněte si schvalovací dopis a doneste 2 fotografie o velikosti 4 x 6 cm, které vám umožní vyzvednout si vaše víza na letišti. Nezapomeňte si se sebou přinést schvalovací dopis.

– Poplatek za otisk razítka bude uhrazen přímo na letišti: 25 USD / osoba za jednorázové vízum a 50 USD / osoba za víza pro více vstupů.

Poznámky:

– Automaticky vybavíme víza pro převzetí po příjezdu na vietnamské letiště.

– Pokud plánujete do Vietnamu přijít po souši, lodí nebo vlakem, kontaktujte prosím před vaším příjezdem vietnamskou ambasádu a požádejte o víza.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.