Current time in Vietnam:
Czech

Vietnamské “Vízum po příletu” (Visa On Arrival)

“Vízum po příletu” je jedním z několika typů víz vydávaných Vietnamským imigračním úřadem cizincům, kteří plánují vstup do země.

Prosím všimněte si, že na rozdíl od “Víz po příletu” do některých jiných zemí, v případě Vietnamu musíte nejdříve od Vietnamského imigračního úřadu obdržet dopis potvrzující vaše “Vízum po příletu”, tzv. visa approval letter. Teprve po jeho obdržení vám bude umožněno dostat vietnamské “Vízum po příletu” přímo na některém z vietnamských mezinárodních letišť.

Pokud chcete obdržet “Vízum po příletu” na některém z mezinárodních letišť ve Vietnamu, musíte si o něj nejdříve zažádat na vietnamském vízovém webu nebo požádat vašeho cestovního agenta ve Vietnamu o “visa approval letter” vydaný Vietnamským imigračním úřadem.

Po příletu na některé z vietnamských mezinárodních letišť se budete muset prokázat vízovým potvrzovacím dopisem (visa approval letter), na jeho základě pak získáte razítko do pasu opravňující vás ke vstupu do Vietnamu.

Váš cestovní pas musí mít nejméně 2 prázdné stránky, které poslouží k umístění vietnamského víza a vstupního/odjezdového razítka.

Specifika “Víz po příletu”:

  • Online žádost nevyžaduje žádné dokumenty
  • Nemusíte stát frontu na ambasádě
  • Vyzvedněte si vízum přímo na letišti ve vaší destinaci
  • Možnost vybrat si mezi 1-měsíčním, 3-měsíčním, 6-měsíčním a ročním vízem a to s 1 (signle entry visa) nebo více vstupy (multiple entry visa)
YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.