Current time in Vietnam:
Czech

Co je “visa approval letter” (Vietnamské vízový potvrzovací dopis)?

“Visa Approval letter” je dopis potvrzený, podepsaný a zapečetěný Vietnamským imigračním úřadem. Opravňuje k odletu a vyzvednutí “Víza po příletu” na kterémkoli ze 4 mezinárnodních letišť ve Vietnamu.

– Dopis “visa approval letter” je obvykle vydán více osobám současně (až 30) a všechna jejich jména jsou pak v jediném dopise současně. Tato forma je levnější.

Sdílený vízový potvrzovací dopis

– Chcete-li, z důvodu zabezpečení a ochrany soukromí lze požádat agenta o soukromý potvrzovací dopis, kde bude pouze vaše jméno, případně i jména vašich příbuzných nebo přátel, kteří pojedou s vámi. Tato forma dopisu je dražší.

Důvěrný vízový potvrzovací dopis

Poznámka:

– Vytiskněte si svůj potvrzovací dopis (ideálně barevně, ale není to podmínkou) a nezapomeňte si jej přibalit na cestu! Některé aerolinky jej při odbavení chtějí vidět, než vám umožní nastoupit do letadla, a dopis budete bezpodmínečně potřebovat po příletu na vietnamské letiště u přepážky pro “Víza po příletu”.

– Váš cestovní pas musí mít nejméně 2 prázdné stránky pro umístění vietnamského víza a vstupního/odjezdového razítka.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.