Current time in Vietnam:
Czech

Vietnamská víza převzaty na letišti

Existují 2 způsoby, jak získat víza pro vstup do Vietnamu: 1) Požádat o vietnamské vízum na vietnamské ambasádě nebo konzulátu ve vaší lokalitě, nebo 2) Požádat nás o vybavení schvalovacího dopisu, který vám umožní vyzvednutí vietnamských víz po příjezdu na letiště ve Vietnamu. Toto řešení je obzvlášť výhodné, pokud není ve vašem okolí vietnamská ambasáda nebo konzulát.

Nezapomeňte prosím požádat o schvalovací dopis, pokud si chcete víza vyzvednout na letišti po příjezdu do Vietnamu. Dopis schválený vládou vám umožní vstoupit do Vietnamu třemi letišti:  Hanoj​​, Ho Či Minovo město a Danang.

Když dorazíte na vietnamské letiště ve městě Hanoj​​, Ho Či Minovém městě nebo Danangu, uvidíte před imigrační řadou kurýra příjezdových víz. Tomuto kurýrovi ukážete váš schvalovací dopis, který vám umožní okolkování vašich víz v pase před tím, než přejdete k východu.

Pro ty občany, kteří mohou vstoupit do Vietnamu bez víz, ale chtějí ve Vietnamu zůstat déle a proto požádali o schvalovací dopis, je důležité zajít za kurýrem a vyzvednout si víza, které umožní delší pobyt. Schvalovací dopis pro vaše víza bude neplatný, pokud přejdete přímo k východu a check-out na imigrační kontrole, protože imigrační úředníci si budou myslet, že chcete do Vietnamu vstoupit pouze na základě vízové ​​výjimky. Tato situace se týká občanů zemí: Dánsko, Norsko, Švédsko, Finsko, Thajsko, Korea, Japonsko, Rusko, Singapur, Malajsie, Indonésie, Laos, Kambodža a Filipíny.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.