Current time in Vietnam:
Czech

Vietnamská cestovní víza

Chcete přicestovat do Vietnamu, no nevíte, které víza jsou pro vás ty správné?  Nedělejte si starosti!

Jste zmatený z jednorázových vietnamských víz a víz pro více vstupů? Nevíte, jaký je rozdíl mezi cestováním s pracovními a turistickými vízy? Nebojte se, vysvětlení najdete níže:

Víza pro více vstupů umožňují vstoupit / opustit Vietnam a znovu do něj vstoupit vícekrát v průběhu 1 nebo 3 měsíců od data, kdy jste o víza požádali. Jednorázové vízum umožňují do Vietnamu vstoupit a opustit jej pouze raz.

Jestli máte pracovní víza, ale chcete do Vietnamu vstoupit pouze jako turista, tak si nemusíte dělat starosti, protože s pracovními vízy můžete po Vietnamu bez problémů cestovat. Avšak pamatujte si prosím, že pokud chcete ve Vietnamu pracovat, je nutné požádat o pracovní víza. Zašlete nám prosím email na adresu info@vietnamimmigration.com, pokud vstupujete do Vietnamu pro pracovní účely, ale my jsme vám vybavili víza pro turistické účely. Zdarma vám vyřídíme správní víza.

Jestli vám výše uvedené informace nestačí, kontaktujte nás na adrese info@vietnamimmigration.com a my vám rádi poradíme

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.