Current time in Vietnam:
Czech

Vietnamské turistické víza

Pokud za běžných okolností požádáte o víza na 1 měsíc, vyřídíme vám schvalovací dopis pro vyzvednutí víz po příjezdu na vietnamské letiště pro turistické účely.  Dejte nám, však prosím vědět, pokud potřebujete víza pouze pro pracovní účely, v tomto případě vám vyřídíme schvalovací dopis pro tyto víza. Okamžitě nám zašlete email na adresu info@vietnamimmigration.com, pokud potřebujete schvalovací dopis pro pracovní víza, ale my jsme vám zaslali schvalovací dopis pro turistické vízum. Bez poplatků vám vyřídíme nový schvalovací dopis.

V případě 3 měsíčních víz automaticky vybavíme schvalovací dopis pro vyzvednutí pracovních víz, přičemž si nemusíte dělat starosti, pokud do Vietnamu cestujete jako turisté, protože pracovní víza umožňují bez problémů cestovat i turistům.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.