Current time in Vietnam:
Czech

Vietnamská mezinárodní letiště

Níže uvádíme seznam vstupních bran mezinárodních vietnamských letišť.

Mezinárodní letiště Tan Son Nhat v Ho Či Minovém městě (Saigon).  Ho Či Minovo město známé i jako Saigon se nachází v jižním Vietnamu.  Ho Či Minovo město (Saigon) je velmi známé svou tržnicí Ben Thanh, tunely Cu Chi, vojenským muzeem a hájem Can Gio. Vietnamská víza převzata po příjezdu na letiště jsou dostupná cestovatelům, kteří chtějí získat svá víza po příjezdu na letiště Tan Son Nhat (je třeba mít schvalovací dopis).

Mezinárodní letiště Noi Bai v městě Hanoj​​. Hanoj ​​je hlavním městem Vietnamu. Toto hlavní město se nachází v severním Vietnamu. Hanoj ​​je slavný díky svými ulicím, jezerům a mnohým starobylým turistickým atrakcím. Vietnamská víza převzata po příjezdu jsou pro cestovatele dostupná v případě, že mají schvalovací dopis dostupný na letišti Noi Bai.

Mezinárodní letiště Danang ve městě Danang. Danang je jedním z největších měst ve Vietnamu. Danang je město, které se nachází v centrálním Vietnamu. Danang je známý hlavně díky muzeu Cham, mramorovým fontán a krásným plážím. Vietnamská víza převzata po příjezdu jsou pro cestovatele dostupná po příchodu na letiště Da Nang, musíte však mít schvalovací dopis.

Mezinárodní letiště Cam Ranh ve městě Nha Trang. Nha Trang se nachází v centrálním Vietnamu. Toto město je velmi známé svým zálivem Nha Trang, jakož i plážemi a klidnými ostrovy. Vietnamská víza převzata po příjezdu jsou pro cestovatele dostupná po příchodu na letiště Cam Ranh, musíte však mít schvalovací dopis

Mezinárodní letiště Cat Bi ve městě Hai Phong. Město Hai Phong je jedním z největších měst ve Vietnamu. Město Hai Phong se nachází v severním Vietnamu. Vietnamská víza převzata po příjezdu v tomto městě není možné využit.

Mezinárodní letiště Phu Bai ve městě Hue. Hue se nachází v centrálním Vietnamu. Toto město je známé svou starobylou imperiální citadelou a hudbou královského dvora. Vietnamská víza převzata po příjezdu v tomto městě není možné využit.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.