Current time in Vietnam:
Czech

Vietnamská pracovní víza

Pokud chcete ve Vietnamu podnikat nebo pracovat, musíte požádat o pracovní víza.

Všimněte si prosím, že pokud chcete ve Vietnamu legálně pracovat, musíte mít povolení pracovat ve Vietnamu, přičemž pracovní víza jsou jen jednou z podmínek pro požádání o toto povolení. Pracovní povolení je odlišné od pracovních víz a tyto víza vás samy o sobě ještě neopravňují ve Vietnamu legálně pracovat.

My vám můžeme vybavit schvalovací dopis pro vaše pracovní víza, která si vyzvednete po příjezdu na vietnamské letiště. Za normálních okolností jde o 1 měsíční víza, které vybavíme automaticky pro turistické účely a 3 měsíční víza, které vybavíme automaticky pro pracovní účely.

Pokud chcete pracovní víza, ale my vám vyřídíme schvalovací dopis pro turistická víza, okamžitě nás kontaktujte prosím na adrese info@vietnamimmigration.com a požádejte o nový schvalovací dopis pro pracovní víza (bezplatně).

Pokud chcete turistická víza, ale my vám vyřídíme schvalovací dopis pro vyzvednutí pracovních víz, můžete bez problémů cestovat a nemusíte žádat o změnu.

Obecně platí, že s pracovními vízy můžete bez problémů cestovat po Vietnamu, avšak s turistickými vízy může nastat problém v případě, pokud chcete ve Vietnamu pracovat nebo podnikat.

Pamatujte si prosím, že o pracovní víza do Vietnamu je třeba požádat, pokud spadáte do těchto případů (toto jsou jen některé případy, které vycházejí z našich zkušeností, budeme rádi, pokud se s námi podělíte o další zkušenosti na adrese info@vietnamimmigration.com.

Pro námořníky, kteří přicházejí do Vietnamu letecky, avšak následně chtějí jít pracovat na palubě nebo lodí opustit Vietnam, je třeba požádat o pracovní víza.

Členové posádky musí požádat o pracovní víza, pokud jsou v službě.

Lidé, kteří se ve Vietnamu účastní mezinárodního setkání, by také měli požádat o pracovní víza.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.