Current time in Vietnam:
Czech

Získaní víz do Vietnamu je nyní možné v průběhu 24 hodin

Portál www.vietnamimmigration.com oznamuje, že může vybavit víza do Vietnamu během 24 hodin. Uchazeči mohou vyplnit své formuláře a požádat o expresní zpracování víz. Tento postup je ideální pro ty, kteří navštěvují Vietnam ve spěchu. Zařízení je dostupné sedm dní v týdnu, 24 hodin denně, bez ohledu na to, zda je sobota, neděle nebo dokonce svátek.

“Nouzové zpracování se v současnosti uskutečňuje prostřednictvím emailu a ne přes telefon. Získání víz do Vietnamu je drahý a náročný proces a proto je důležité, abychom správné porozuměli vašim požadavkům. Pokud vyhledáte informace přes email, blíže vám objasníme celou situaci”: informuje mluvčí portálu www.vietnamimmigration.com.

Kromě služby poskytování expresních víz se společnost specializuje i na poskytování elektronických víz. Všichni žadatelé musí vyplnit online formulář, zaplatit za něj prostřednictvím platební brány G2S a přijmout během 2 pracovních dnů schvalovací dopis. Svá víza si mohou nechat orazítkovat na vízové ​​přihrádce na letišti.

“Nemusíte se bát, že informace, které poskytnete, budou zneužity. Stránka je kompletně zabezpečena a neexistuje vůbec žádná šance, že vaše údaje by mohly být zneužity.”: dodává mluvčí.

Na konci procesu je od žadatelů vyžadováno, aby zaplatili servisní poplatek a poplatek za kolek. Poplatky jsou flexibilní, v závislosti na velikosti skupiny. Například skupina více než 10 lidí platí vždy méně. “Známe vietnamské zákony a jsme na pozoru před nařízeními, která v tomto procesu rozhodují. S více než 10 letými zkušenostmi v oblasti imigrace do Vietnamu jsme v té správné pozici, abychom vám pomohli”: dodává mluvčí.

Protože Vietnam v současnosti otevírá svou ekonomiku, přichází do něj množství lidí, kteří hledají v této zemi příležitosti pro podnikání. Lidé na své víza již více nemusí čekat několik dnů. V současnosti si mohou víza zajistit okamžitě prostřednictvím předem schválených schvalovacích dopisů s kódy, které umožňují vyzvednutí víz na mezinárodních letištích. Portál www.vietnamimmigration.com používá tento systém, aby žadatelům pomohl vstoupit do Vietnamu.

O portálu www.vietnamimmigration.com: Společnost má více než 10 let zkušeností v oblasti vybavování víz pro návštěvníky Vietnamu. Tyto víza je možné vybavit prostřednictvím schvalovacích dopisů, které lze vyzvednout na mezinárodních letištích, včetně mezinárodního letiště Noi Bai ve městě Hanoj, mezinárodního letiště Tan Son Nhat v Ho Či Minovém městě (Saigon) a na mezinárodním letišti Danang ve městě Danang.

Pro další informace navštivte stránku www.vietnamimmigration.com

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.