Current time in Vietnam:
Czech

Je používání vietnamských víz vyzdvižených po příjezdu legální?

Ano, použití tohoto typu víz je naprosto legální. Musíte sebou mít schvalovací dopis od Vietnamského úřadu pro imigraci (úřad vietnamské vlády), který vám umožní vyzvednout si vaše vietnamské vízum po příjezdu na vybrané vietnamské letiště.

Když uskutečníte svou žádost o víza online prostřednictvím emailu nebo online formuláře, zašleme vaši žádost o víza na vietnamský úřad pro imigraci, který je schválí. Po schválení vašich vietnamských víz dostanete schvalovací dopis prostřednictvím emailu.  Tento dopis si prosím nezapomeňte vytisknout, abyste tak mohli nastoupit na palubu letadla a vyzvednout si víza po příjezdu na vietnamské letiště.

Vaša žádost o víza bude schválena vietnamským imigračním úřadem. My pouze přijmeme vaši žádost o víza a zašleme ji vládnímu úřadu, který ji schválí. Vy nám za tuto službu zaplatíte servisní poplatek (poplatek za práci, kterou provedeme, abychom vaše víza potvrdili).

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.