Current time in Vietnam:
Czech

Jak získat vietnamská víza online

V průběhu 24 hodin po přijetí vaší platby vám zašleme schvalovací dopis pro vaše víza na letišti.   V případě, že ani po 24 hodinách jste stále nedostali schvalovací dopis, nás prosím kontaktujte na adrese www.vietnamimmigration.com.

Kroky pro získání víz:

1. krok

Po odeslání vaší online žádosti o víza prostřednictvím naší stránky www.vietnamimmigration.com od nás dostanete potvrzení, které vás bude informovat, že jsme dostali vaši žádost o víza.

Po tom, jak se ujistíme, že vaše víza budou určitě schváleny vám nejpozději během jedné pracovní hodiny, pošleme žádost o platbu.  Přijímáme platby prostřednictvím kreditních karet, služby paypal, Western Union a bankovní převody.

2. krok

Do 24 hodin po přijetí vaší platby vám zašleme schvalovací dopis s kódem pro vyzvednutí vašich víz po příjezdu na vietnamské letiště (letiště v Ho Či Minovém městě nebo ve městě Hanoj ​​či Danang). Schvalovací dopis vám bude zaslán prostřednictvím emailu (v příloze) ve formátu JPEG, PNG nebo PDF.  V případě, že ani po 24 hodinách jste stále nedostali schvalovací dopis, nás prosím kontaktujte na adrese www.vietnamimmigration.com.

3. krok

Po přijetí schvalovacího dopisu si dopis musíte vytisknout, abyste se jím mohli prokázat při nástupu na letadlo a mohli si tak vyzvednout vaše víza na jednom z vietnamských letišť ve městech Hanoj​​, Ho Či Minovo město (Saigon) nebo ve městě Danang.  Bez schvalovacího dopisu nebudete moci vstoupit do Vietnamu a vyzvednout si zde víza.

Připravte si, prosím, 2 fotografie velikosti 4 x 6 cm nebo velikosti používané na cestovním pasu ve vaší zemi + hotovost v dolarech pro poplatek za otisk razítka nebo imigrační poplatek na letišti (výše poplatku je 25 USD za každé jednorázové vstupní víza nebo 50 USD za každé víza pro opakovaný vstup).

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.