Current time in Vietnam:
Czech

Jak získat víza do Vietnamu?

Existují dva způsoby, jak získat víza do Vietnamu:

1/ Získat víza na vietnamské ambasádě před tím, než přicestujete do Vietnamu. Můžete přímo navštívit vietnamskou ambasádu a požádat o vietnamské vízum, nebo si můžete svá víza nechat orazítkovat na vietnamské ambasádě po tom, jak donesete schvalovací dopis (obsahující kód pro vyzvednutí ve Vietnamu) z Vietnamského imigračního úřadu. O schvalovací dopis můžete požádat na stránce www.vietnamimmigration.com nebo v kterékoliv cestovní kanceláři ve Vietnamu. Kancelář vám za malý poplatek schvalovací dopis vyřídí. Pokud si přejete víza vyzvednout na ambasádě, zadejte speciální objednávku nebo nás kontaktujte na adrese info@vietnamimmigration.com.

2/  Získat víza po příjezdu do Vietnamu (vyzvednutí víz při check-inu na vietnamském letišti). Jde o jednoduchý způsob, o kterém však mnoho lidí neví. Můžete požádat jakoukoliv cestovní kancelář ve Vietnamu nebo si můžete podat žádost online na adrese www.vietnamimmigration.com kliknutím na možnost odeslat vízový formulář online. Následně pro vás vyřídíme schvalovací dopis pro vietnamská víza, která si po příjezdu vyzvednete na vietnamském letišti.

My vám doporučujeme vybrat si možnost vyzvednout víza po příjezdu do Vietnamu. Vyzvednutí víz na vietnamském mezinárodním letišti je jednoduché, spolehlivé a nevyžaduje žádné další poplatky. Jde o pohodlný a legální způsob, kterým v současnosti Vietnam povzbuzuje cestovatele a podnikatele, aby tuto zemi navštívili. Vietnam doufá, že umožněním vyzvednutí víz po příchodu přiláká více turistů a investorů, kteří do Vietnamu přijdou objevovat jeho krásy a pokoj.

Poznámka:

V případě, že neuvedete žádný speciální požadavek, vám automaticky vyřídíme víza, která si převezmete po příjezdu do Vietnamu. Na adrese info@vietnamimmigration.com nás prosím informujte, jestli si přejete na vietnamské ambasádě opatřit vaše víza razítkem.

YOU MIGHT BE INTERESTED

Zvolte prosím jeden z následujících vízových typů.

Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.