Current time in Vietnam:
Czech

Jak opravit informace ve vietnamské vízu

Nebojte se, pokud musíte opravit žádost o vietnamské vízum nebo změnit předpokládané datum vaší návštěvy Vietnamu. Dnes nás mohou žadatelé o vietnamské vízum, kteří si přejí změnit informace ve svém vízu, kontaktovat emailem a požádat o opravu či změnu. Naše emailová adresa je info@vietnamimmigration.com.

Tady jsou instrukce:

– Po platbě, obdržíte na email potvrzení o vaší objednávce víza, pokud v ní najdete chyby nebo překlepy, jednoduše na email odpovězte, nebo nám napište nový na adresu info@vietnamimmigration.com s žádostí o konkrétní opravy. Vaši žádost pak ukatujeme a opravíme podle vašich požadavků.

– Pokud po obdržení dokladu o potvrzení žádosti o vízum emailem od nás najdete nějakou chybu nebo překlepy, okamžitě nám prosím zašlete email a požádejte o opravu chybných údajů.

– Po vyzvednutí vašeho víza při příjezdu na letiště, prosím zkontrolujte doklady pečlivě a pokud najdete chybu, okamžitě požádejte o její opravu. Jakmile projdete pasovou kontrolou, už nebude možné případné chyby opravit.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.