Current time in Vietnam:
Czech

Jak zjistím stav svých vietnamských víz?

Pokud si chcete zkontrolovat stav vaší žádosti o vietnamské vízum, zašlete nám prosím vaše jméno a vaše číselné heslo na emailovou adresu info@vietnamimmigration.com. Stav následně ověří náš agent a brzy vás kontaktujte prostřednictvím emailu.

Proč si svůj stav nemůže zkontrolovat online?

Z důvodu ochrany soukromých údajů neumísťujeme vaše údaje na webové stránky. Nejen my, ale zřejmě nikdo vám nemůže na 100% zaručit, že webovou stránku nenapadnou hackeři. Pro ochranu vašeho soukromí vás žádáme, abyste nás v případě, že chcete zjistit stav vašich víz, kontaktovali na adrese info@vietnamimmigration.com.

Proč neumožňujeme telefonické ověření stavu víz?

Získat víza pro vstup do země je velmi důležité a v případě, že budete mít s vízy problémy, vás to může stát i hodně peněz. My si nepřejeme, abyste s vízy měli jakékoliv problém a proto vyžadujeme, aby bylo potvrzení uskutečněné prostřednictvím emailu. Tímto krokem se přesvědčíme, že všichni přesně a správně rozumíme požadavkům pro udělení víz a budeme moci nést odpovědnost za to, co potvrdíte prostřednictvím emailu.

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.