Current time in Vietnam:
Czech

Snadné kroky pro získání vietnamských víz

Vietnam je pozoruhodná krajina hustě pokrytá zelení, která vás okouzlí scénickými cestičkami, krásnými mořskými zálivy a fascinujícím pobřežím. To je důvod, proč tuto zemi každoročně navštěvuje velké množství turistů. 

V případě, že plánujete dovolenou nebo svatební cestu ve Vietnamu, je třeba, abyste před odjezdem získali víza. Lidé, kteří se do Vietnamu pokusí dostat bez víz, budou posláni zpět do domovské krajiny.

Vízové ​​a ostatní podmínky vstupu a odchodu z Vietnamu se mohou pravidelně měnit, proto je vhodné pro získání aktuálních informací kontaktovat vietnamskou ambasádu nebo konzulát. Obvykle jsou k dispozici čtyři typy víz, těmi jsou turistická víza, studentská víza, pracovní víza a tranzitní víza. Turistická víza jsou platné na dobu 1 měsíc, zatímco pracovní víza jsou platné na dobu 3 měsíců a tranzitní víza pouze na dobu 5 dnů. Studentská víza se obvykle vyřizují po příjezdu.

Získat víza do Vietnamu je náročný úkol. Zde uvádíme několik kroků, které vám mohou pomoci při rychle získání víz do Vietnamu.

  • Existuji dva způsoby, jak můžete získat vietnamská víza. Prvním způsobem je požádat o vízum na vietnamské ambasádě / konzulátu ve vaší zemi. Pokud se ve vaší zemi nenachází vietnamská ambasáda nebo konzulát, je potřeba vybrat si druhý způsob, kterým jsou “víza převzaty po příchodu”.
  • Na rozdíl od minulosti už získání víz není frustrující a časově náročným úkolem. Díky využití moderní techniky současnosti je zpracování a získání cestovních víz velmi rychlé a jednoduché. Víza převzaty po příjezdu nebo předem vybavené víza jsou nejlepší možností pro turisty, kteří mají málo času, nemohou najít vietnamskou ambasádu nebo nechtějí svůj pas posílat poštou.
  • Pro zpracování vašich víz je třeba, abyste nejprve vyplnili online přihlášku a potvrdily informace. Také musíte s použitím bezpečné platební metody zaplatit servisní poplatek.
  • Během dvou dnů dostanete schvalovací dopis prostřednictvím emailu. Pro nasednutí na palubu letadla je třeba přinést si vytištěný schvalovací dopis a dvě fotografie pasové velikosti.
  • Po příjezdu na mezinárodní letiště ve Vietnamu, je třeba, abyste ukázali váš schvalovací dopis kontrole na letišti při vízové ​​přepážky, a zde také musíte zaplatit poplatek za kolek. Vietnamští vízoví úředníci vám vaše vietnamská víza označí razítkem na vašem pase během 10-15 minut.
YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.