Current time in Vietnam:
Czech

Potřebuji pro návštěvu jednorázové víza nebo víza pro více vstupů?

Vietnamské vízum pro více vstupů vám umožňují do Vietnamu přijít a odejít z něj kdykoliv v průběhu 1 nebo 3 měsíců od data vstupu, o který požádáte. Jednorázové vízum vám umožňují pouze jeden vstup a následné opuštění Vietnamu.

Když si na letišti převezmete víza pro více vstupů, můžete během jejich platnosti odejít a znovu přijít do Vietnamu prostřednictvím kteréhokoliv přístavu, letiště a podobně.

Kupříkladu pokud po tom, co získáte své 3 měsíční víza pro více vstupů na vietnamském letišti, můžete z Vietnamu po cestě odejít do Kambodži na hranici Moc Bai a pak do Vietnamu během tříměsíční platnosti víz znovu vstoupit například cestou z Kambodži, která vede přes Chau Doc. Nicméně jednorázové vízum vám opětovný vstup do Vietnamu neumožní (pokud nepožádáte o další udělení víz).

YOU MIGHT BE INTERESTED
Visit this link on mobile
Only from 6 USD/pp
Risky Free:
We charge service fee when your visa application is processed successfully.
Hassle-Free:
No passport send-off. No embassy queuing.
Fast:
Within 48 hours processing time.
Accessible:
100% online. Send and receive by email.
APPLY FOR VISA ON ARRIVAL VIETNAM
VietnamImmigration.com is a commercial website providing service for visa Vietnam and charge service fee. We are neither government website nor affiliated with embassy therefore our fee is higher than official fee from government.